Provozní elektrikář

Pracovní místo ( Provozní elektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Skořepová Lenka Bc., tel.: 353 240 620, 601 129 588, e-mail: LSkorepova@vez.ost.justice.cz
Věznice Ostrov přijme do pracovního poměru provozního elektrikáře. Nabízíme perspektivní a stabilní zaměstnání přátelského zázemí a v neposlední řadě pravidelného měsíčního příjmu s mnoho výhodami.
Očekáváme

- občan České republiky starší 18 let,
- trestní bezúhonnost,
- praxe v oboru výhodou
- vyučení v oboru
- minimálně vyhlášku č. 50/1978 Sb par. 6
náplň
- Zajišťuje a provádí podle pokynů nadřízeného samostatně určené opravy el. rozvodů a zařízení, podle potřeby si zajišťuje nutnou dílenskou přípravu, případně jiné přípravné a doprovodné práce.
- Podle zadání nadřízeného provádí odborné kontroly stavu elektroinstalace ve všech objektech věznice popř. odbornou demontáž nepovolených úprav rozvodů a nepovolených spotřebičů.
- Plat se odvíjí dle praxe,
- po zapracování možnost přiznání osobního příplatku dle NV č. 341/2017 Sb., pracovní poměr na plný úvazek,
- 25 dní dovolené + 5 dnů indispozičního volna,
- možnost karierního růstu a zvyšování kvalifikace,
- možnost ubytování, závodního stravování, bezplatné využívání sportovního zařízení a posilovny věznice,
- benefity z fondu kulturních a sociálních potřeb - příspěvky na stravování, rekreaci ve vlastních rekreačních zařízeních, sportovní aktivity, bezúročné půjčky.