Pracovník pro Dům na půli cesty

Pracovní místo ( Pracovník pro Dům na půli cesty ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Předpokládaný nástup od 1. 1. 2022.
Požadujeme:
-Minimálně VOŠ v souladu se zákonem. č. 108/2006, Sb., o sociálních službách, studenty posledních ročníků VŠ a VOŠ sociálních oborů nebo kurz pracovníka v sociálních službách;
-dobré komunikační dovednosti;
-spolehlivost, výpis z trestního rejstříku, zodpovědnost;
-ochotu k průběžnému vzdělávání;
-kreativitu, inovativnost, flexibilitu.
Nabízíme:
-Dohodu o provedení práce na dobu určitou s možností prodloužení - vhodné jako brigáda pro studenty;
- mzdová sazba: 120 Kč/hod. pro pracovníka v sociálních službách, 140 Kč/hod. pro sociálního pracovníka;
-práci v zavedené neziskové organizaci;
-možnost profesního a osobního rozvoje;
-týmovou spolupráci; spolupráci na projektech
-pravidelné týmové supervize;
Požadované dokumenty:
Strukturovaný životopis s uvedením kontaktní údajů, profesních předpokladů, včetně informací o odborných znalostech a dovednostech.
Životopis je potřeba doplnit o následující prohlášení:
„Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám ve smyslu zákona č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů souhlas k jejich zpracování po dobu VŘ."
Požadované materiály zasílejte do 15. 12. 2021 na mail: milan.soudek@skp-centrum.cz.
!!! Do předmětu emailu napište: VŘ DPC !!!