Asistent / asistentka oddělení strategického rozvoje

Pracovní místo ( Asistent / asistentka oddělení strategického rozvoje ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt zasláním životopisu s průvodním dopisem na e-mailovou adresu kariera@matrix-as.cz.
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- aktivní přístup
- zkušenosti v oblasti stavebnictví / rozpočtování
- pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost a chuť učit se novým věcem
- komunikační dovednosti a příjemné vystupování
- řidičský průkaz sk. B, výpis z rejstříku trestů.
Náplň práce:
- administrativní práce v rámci rozvojových projektů a investic holdingu MATRIX a.s.
- komunikace s dodavateli, realizace výběrových řízení na služby a technologie
- komunikace se stavebními úřady, projektanty, rozpočtáři, TDI.
Nabízíme:
- práce v příjemném, dynamickém kolektivu
- osobní rozvoj a další vzdělávání
- 5 týdnů dovolené
- dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění, levnější elektřina
- výhodné mobilní tarify pro zaměstnance a rodinné příslušníky.
Nástup možný ihned.