Kuchař (kromě šéfkuchařů)

Pracovní místo ( Kuchař (kromě šéfkuchařů) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KUCHAŘ - KUCHAŘKA
Pracovní poměr: práce na plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva (na dobu neurčitou), DPP
Vzdělání: odborné vyučení bez maturity
Jazyky: čeština (pokročilá)
Benefity: bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, ubytování/příspěvek na ubytování, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na vzdělání,
Zařazení: kuchař, cestovní ruch a ubytování, gastronomie a pohostinství
Hledáme nového kolegu na pozici kuchaře do restaurace "v Uličce", která je součástí rodinného hotelu Grand ve Špindlerově Mlýně.
Očekáváme:
- praxe a znalost v oboru
- samostatnost
- vstřícný přístup
- dochvilnost
Nabízíme:
- motivační mzdové ohodnocení
- zázemí silné a stále se rozvíjející společnosti
- firemní benefity
- možnost rekreace rodinných příslušníků
- rozvoj a školení
Hledáme ty, kteří projevují iniciativu a znají své dovednosti. Pokud jsme vás nabídkou oslovili, pak zašlete svůj životopis.
Nástup dohodou.