Dělníci potravinářské výroby - Vážný/á - manipulant/ka na středisku Expedice

Pracovní místo ( Dělníci potravinářské výroby - Vážný/á - manipulant/ka na středisku Expedice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

DĚLNÍCI POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY - VÁŽNÝ/Á - MANIPULANT/KA NA STŘEDISKU EXPEDICE
POŽADUJEME: dobrou fyzickou kondici a zdravotní způsobilost, oprávnění na VZV,
výpis z trestního rejstříku, zručnost, důslednost, časovou flexibilitu, zodpovědnost
a spolehlivost.
NÁPLŇ PRÁCE: příprava a kompletace zboží do zákaznických dodávek, zadávání dat do systému, kontrola kvality a množství včetně sjednání nápravy, vyskladňování zboží podle druhu a data výroby a šarže ze skladu, manipulační činnost s přepravními obaly a odpady,
výpomoc při inventurách.
NABÍZÍME: pravidelné školení na obsluhu VZV vč. rozšíření oprávnění.
Dále nabízíme: jistotu stabilního a dlouhodobého zaměstnání v prosperující společnosti s dlouholetou tradicí, zaměstnanecké balíčky (maso/uzenina) v min. hodnotě 200,- Kč/týden,
roční bonus, mimořádné bonusy při zisku společnosti, odměny za odpracované roky a jubilea,
až 6 dnů sick days, příspěvek na penzijní připojištění až 800,- Kč/měsíc, každoroční vyhlášení 15-ti nejlepších pracovníků s jednorázovou odměnou 15.000,- Kč, závodní stravování (snídaně, obědy, večeře - výběr ze dvou jídel), příspěvek na dopravu/ubytování, odměna za doporučení nového kolegy 10.000,- Kč, údržba pracovního oblečení plně ve firemní režii, vedení účtu u KB
a ČSOB zdarma, konkurenční nabídky na energii, plyn a tarify volání, právní poradenství pro zaměstnance, týdenní lázeňské pobyty (1x za tři roky plně hrazeny zaměstnavatelem), kurzy angličtiny a němčiny ZDARMA, slevové karty na nákupy ve vybraných prodejnách našich partnerů, firemní akce, očkování proti chřipce, bezúročné půjčky atd.
Možno