Úřednice/úředník na úseku kultury odboru kultury, památkové péče a cestovního ru

Pracovní místo ( Úřednice/úředník na úseku kultury odboru kultury, památkové péče a cestovního ru ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
o základní přehled v oblasti kultury
o přehled v oblasti veřejné správy, znalost zákona č.129/2000 Sb., o krajích (krajské zřízení), ve znění pozdějších předpisů
o organizační a komunikační schopnosti, smysl pro týmovou práci, odpovědný přístup k plnění pracovních úkolů
o vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu, schopnost rychle se učit, samostatnost, pečlivost a spolehlivost
o analytické a logické schopnosti
o uživatelskou znalost operačního systému MS Windows a souvisejících programů (MS Office)
o řidičské oprávnění skupiny "B", schopnost a ochotu řídit služební motorové vozidlo při výkonu svěřených pracovních činností
Výhodou:
o znalost zákona č. 21/2006 Sb., o ověřování shody opisu nebo kopie s listinou a o ověřování pravosti podpisu a o změně některých zákonů (zákon o ověřování), ve znění pozdějších předpisů
o praktické zkušenosti z oblasti veřejné správy
o zkušenosti s přípravou a realizací aktivit v oblasti kultury
o zkušenosti se spisovou službou - programem GINIS
Nabízíme:
o perspektivní pozici
o zázemí stabilní organizace
o pracovní poměr na dobu neurčitou
o 8. platovou třídu, platové podmínky dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů
o odpovídající finanční ohodnocení, možnost nadtarifních a mimořádných složek platu
o trvalou podporu profesního a osobního růstu, podporu
k zapracování
o vstřícné pracovní podmínky a pestrý benefitní program
o pozici vhodnou i pro absolventy
Reagovat na toto výběrové řízení můžete nejdéle do 3. 1. 2022 do 12.00 hod. Bližší in