Programátor - analytik

Pracovní místo ( Programátor - analytik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

25140 Programátoři počítačových aplikací specialisté
ZamK
Kontakt: Kontakt osobně po předchozí domluvě, e-mailem kamil.kret@libertysteelgroup.com, telefonicky Po-Pá 8-16 hod. na č. 725 650 377.

Náplň práce:
- programování MES systémů,
- provádění logických rozborů a analýz technologických a výrobních problémů,
- analýza a tvorba nových funkcí MES systémů dle požadavků nadřízeného.

Požadavky:
- zkušenosti/znalosti v těchto oblastech: vývoj kódů, psaní algoritmů, mikrokontrolery pro aplikace, servomotory, vývoj a implementace elektronických systémů, MATLAB, KAIL 5, Python.
- znalost anglického jazyka, znalost ukrajinského a ruského jazyka výhodou,
- min. vyšší odborné vzdělání technického zaměření.