Dispečer

Pracovní místo ( Dispečer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní pozice - dispečer.

Požadujeme:
- min.středoškolské vzdělání s maturitou,
- organizační a komunikační dovednosti,
- orientace na zákazníka a kvalitu služeb,
- praxe v oboru dopravy výhodou.

Náplň práce:
- organizace a řízení svěřené flotily vozidel,
- komunikace se zákazníky, zajištění jejich požadavků,
- komunikace s řidiči, přidělování práce,
- kontrola kvality práce řidičů ( dodržení trasy, spotřeba PHM, péče o vozidlo),
- odpovědnost za personální oblast svého kolektivu řidičů.

Nabízíme:
- zajímavou, samostatnu a různorodou práci ve stabilní a rozvíjející se společnosti,
- motivující mzdové ohodnocení,
- zázemí a benefity velké společnosti,
- stabilizační půjčka
- příspěvek na penzijní připojištění,
- sociální program,
- výhodné mobilní tarify, slevy na zboží a služby,
- cestování firemními autobusy zdarma i pro rodinné příslušníky.

Zaměstnannecké výhody:
- úhrada pojistky z výkonu povolání,
- mobilní telefon + SIM karta s hrazeným tarifem vč. internetu,
- cestování firemními autobusy zdarma,
- firemní půjčka,
- příspěvek na dětský tábor atd.

Telefonický kontakt možný Po - Pá 7:00 - 14:00hod.