Produktový technik SDA

Pracovní místo ( Produktový technik SDA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Produktový technik SDA - buď součástí vývoje domácích spotřebičů značky Concept
Hledáme další posily do týmu malých spotřebičů SDA Concept, kteří se budou podílet na přípravě nových produktů.
Jsme česká společnost CONCEPT, která patří mezi přední značky domácích spotřebičů ve střední Evropě. Našim zákazníkům chceme nabízet atraktivní a vysoce kvalitní produkty.
Do našeho týmu rádi přijmeme kolegy, kteří jsou iniciativní, akční, mají rádi design, a rádi by skrze naše spotřebiče udávali trend do evropských domácností.
Máte obchodního ducha? Cit pro detail? Nehledáte výmluvy, ale cestu? Jste kreativní a otevření?
Máte rádi nové trendy, zkoušíte nové věci, vyznáte se v elektrospotřebičích, zajímají Vás Smart produkty?
Pokud splňujete jedno nebo více z uvedených, věřte, že nechceme jen naplnit volné pozice. Chceme najít kolegyně a kolegy se kterými budeme sdílet stejné hodnoty a stejný sen. Staňte se i Vy součástí našeho úspěšného týmu.

Náplň práce:
Evidence a testování výrobků v rámci přípravy produktu, testovací reporty
Tvorba produktové a technické dokumentace
Správa náhradních dílů a zodpovědnost za jejich dostupnost
Sledování poruchovosti a řešení kvalitativních nedostatků s dodavateli, návrhy ke zlepšení
Aktivní spolupráce s produktovým manažerem, ostatními odděleními a dodavateli
Testování mobilních aplikací a SMART produktů

Požadujeme:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou - vzdělání technického směru nejlépe elektrotechnický obor nebo zkušenosti z oblasti kvality - velkou výhodou
Proaktivní přístup
Zaměření na detail
Zručnost v práci s PC a MS office
Komuni