Technici počítačových sítí a systémů

Pracovní místo ( Technici počítačových sítí a systémů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem: rm-CZ_Foreign@intl.att.com

Následující dovednosti jsou vítány:
- Znalost angličtiny - pokročilá úroveň slovem i písmem
- Zkušenosti se zákaznickým servisem a technickou podporou
- Vědomosti na úrovni CCNA certifikátu
- Porozumění principům fungování počítačových sítí a jejich protokolům (WAN - MPLS/VPN, WLAN & LAN)
- Profesionální používání počítačových systémů a aplikací
- Schopnost dodržovat nastavené procesy
- Vysoká úroveň komunikačních dovedností, prozákaznický přístup
- Zodpovědnost, dochvilnost, kolegialita, pečlivost
Uchazeči absolvují ústní pohovor v anglickém jazyce zaměřený na technické znalosti.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou a modrou kartou.