Strážný - detektiv prodejny Kaufland

Pracovní místo ( Strážný - detektiv prodejny Kaufland ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro informování ohledně pracovního místa volejte na tel.č. 606 333 112 (8 - 17:00 hod.)
NECHODIT NA POBOČKU - kontakt se zde nenachází

Místo vhodné pro OZP (2. nebo 3. stupeň invalidity)

PRACOVNÍ DOBA:
- 12ti hodinové směny v turnusových službách
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
- Fučíkova 1342/3, Jeseník, prodejna Kaufland
POŽADUJEME:
- Praxe v oblasti security ( podmínkou)
- Znalost kamerového systému(podmínkou)
- Certifikát strážného
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- Pochůzková činnost v rámci svěřeného objektu
- zpracování administrativy související s výkonem pracovní pozice
- prevence páchání trestné činnosti
- zadržení podezřelých osob
- komunikace s policií, komunikace s klientem
- vyhotovování denních pracovních reportů
- zajištění bezpečnosti na prodejně
- spolupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnost
Nabízíme :
- pracovní poměr na dobu určitou na půl roku nebo rok s možností prodloužení pracovního poměru, zajímavou práci v příjemném kolektivu, zázemí stabilní společnosti, možnost platového i profesního růstu.