Ostraha - detektiv prodejny Lidl

Pracovní místo ( Ostraha - detektiv prodejny Lidl ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

AKTUALIZACE 3.1.2022
Pro informaci ohledně pracovního místa volejte na tel.č. 606 333 112 (mezi 8 - 17:00 hod.)
NECHOĎTE NA POBOČKU - kontakt se zde nenachází

Místo určené pdo OZP (s max.2 nebo 3. stupněm invalidity)

PRACOVNÍ DOBA:
- turnusové služby
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
- Bezručova 1330/4a, prodejna LIDL
POŽADUJEME:
- dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu
- praxe výhodou není však podmínkou
- pokud nemáte certifikát strážného zajistíme
- uživatelská znalost PC
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- pochůzková činnost na prodejně
- zpracování administrativy související s výkonem pracovní pozice
- zadržení podezřelých osob
- prevence páchání trestné činnosti
- komunikace s policií, komunikace s klientem
- vyhotovení denních pracovních reportů
- zajištění bezpečnosti na prodejně
NABÍZÍME:
- práci v silné a stabilní společnosti, odpovídající platové ohodnocení, odměny za plnění cílů, možnost zálohy na mzdu
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru
- nástup možný ihned