Pracovníci ofsetového tisku

Pracovní místo ( Pracovníci ofsetového tisku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nabízíme:
o nástup možný dne 1. 2. 2022 nebo dle dohody;
o pracovní smlouva na dobu určitou (12 měsíců) s perspektivou změny na dobu neurčitou;
o platová třída 8 s perspektivou zařazení do vyššího platového tarifu;
o jednosměnný provoz;
o místo výkonu práce Rooseveltova 23, Praha 6.
Požadujeme:
o úplné střední odborné vzdělání s maturitou v oblasti polygrafie nebo praxe v oboru;
o organizační schopnosti;
o znalost technologických postupů v polygrafické výrobě;
o znalost pracovních činností v rámci ofsetového tisku;
o manipulace s břemeny;
o zdravotní způsobilost;
o bezpečnostní prověrka stupně důvěrné nebo předpoklady pro její získání - trestní bezúhonnost.
Výhodou je:
o znalost práce na čtyřbarvovém ofsetovém tiskovém stroji firmy KBA;
o znalost práce na knihařských strojích pro vazby V1, V2, falcování, ořez, velkoformátové laminování (stroje typu Duplo, Taurus, MBO, apod.);
o znalost práce na řezacích strojích.
Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte do 31. 12. 2021 na e-mail michal.kral@vghur.army.cz.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:
- 5 týdnů dovolené;
- 5 dnů indispozičního volna;
- čerpání FKSP;
- stravování v místě.