Ostraha prodejny Kaufland

Pracovní místo ( Ostraha prodejny Kaufland ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Kaufland - tř. Práce 1960/1, Bruntál
Náplň práce: zajištění ostrahy a ochrany majetku,dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policii ČR při zadržení osob páchající trestnou činnost.
Požadujeme: dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost,věk min.18 let, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, praxe v oblasti Security (podmínkou). Znalost práce na kamerovém systému (podmínkou) .Certifikát strážného.
Nabízíme: práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP se zaručenou pravidelnou mzdou v hotovosti či na účet s možností měsíční zálohy.Odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru. Nástup možný IHNED
Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. Nechodit na pobočku.
Kontakt tel. 721 954 166 Po-Pá od 9.00 -16.00, na mail:nabor.centrum@bohemiamarten.cz
Z : 24.11.2021