Autoklempíř

Pracovní místo ( Autoklempíř ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Stručný popis práce:
spojování, sestavování a opravy karosérií a skříní osobních a užitkových motorových vozidel dle moderních technologických postupů; práce na rovnacím rámu značky Blackhawk; demontážní a montážní práce náhradních dílů a příslušenství; příprava vozidel na opravu a jejich kompletace po opravě; obnovování poškozených ochran spodku vozidel; příprava náhradních dílů a příslušenství pro montáž

Požadujeme:
- střední vzdělání s výučním listem v oboru karosář
- průkaz odborné kvalifikace svářeče
- řidičské oprávnění pro skupinu vozidel B a zkušenosti s řízením vozidel skupiny B
- časovou flexibilitu
- ochotu učit se nové věci
- loajalitu vůči zaměstnavateli

Nabízíme:
- práci v zázemí autorizovaného prodejce Škoda Auto, a. s.
- práci vhodnou i pro nové absolventy
- úkolovou mzdu za odvedené množství práce a od ní odvozenou možnost nadprůměrných výdělků
- náborový příspěvek ve výši 45 000,- Kč
- příspěvek k pracovním výročím ve výši až 50 000,- Kč
- doplňkové penzijní spoření
- slevy na výrobky a služby prodávané společností Auto Hégr, a. s.
- výhodný mobilní tarif pro soukromý mobilní telefon, a to i pro Vaše rodinné příslušníky
- novou pracovní obuv a nový pracovní oděv včetně jeho čištění a oprav - vše plně hrazeno firmou
- kvalifikační růst a odborná školení - vše plně hrazeno firmou
- pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou zaměstnavateli - plně hrazeno firmou
Prac. doba ranní směna 7-15:30, odpolední směna 10-18.00.

Písemné žádosti se strukturovaným životopisem a nejlépe i současné foto pasového formátu zasílejte do 19.12.2021 prostřednictvím