Obsluha půjčovny lyží

Pracovní místo ( Obsluha půjčovny lyží ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

OBSLUHA PŮJČOVNY LYŽÍ a Test centra lyží FISCHER
- práce na HPP/DPP
- nástupní plat od 30 000 Kč/měsíc + bonusy
- nástup (se zahájením provozu lyžařského areálu v Janských Lázních na Černé hoře)
- varianta (možnost práce - krátký / dlouhý týden)
Zaměstnanecké benefity:
* příspěvek na dopravu
* firemní oblečení s Gore-Tex
* využití Test Centra lyží FISCHER a zvýhodněný nákup nových lyží
* možnost tréninků s týmem instruktorů lyžařské školy
Požadujeme:
- upřednostňujeme pracovníky s praxí z půjčovny lyží !
- upřednostňujeme místňáky/ lokální zájemce o práci s dojezdovou vzdáleností !
- znalost minimálně jednoho jazyka na komunikativní úrovni AJ (Nj,
popřípadě znalost polštiny velkou výhodou !!! )
- dobrá uživatelská znalost práce na pc
- časovou flexibilitu
- pozitivní vztah k práci a sportu
- odolnost vůči stresu
- organizační schopnosti
- manuální zručnost
- příjemné vystupování a komunikativnost
více info:
...působíme ve SkiResortu Černá hora - Janské Lázně/ Krkonoše

www.skicentrumsafar.cz
info@skicentrumsafar.cz
www.facebook.com/safarskicentrum
tel. +420 603 327 525 ; +420 739 093 273