Nákupčí

Pracovní místo ( Nákupčí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE: Velmi zajímavá nejednotvárná práce s možností profesního a osobnostního růstu v moderním prostředí silné a stabilní společnosti nezávislé na automobilním průmyslu s 21-tiletou tradicí v Moravské Třebové. Nevyrábíme jen komponenty, ale kompletní stroje a výrobky. Přijďte rozšířit náš úspěšný tým! Náplní Vaší práce bude operativní zajištění dodávek výrobních a režijních materiálů pro výrobu, poptávky materiálů, dílů nebo kooperací, zajištění drobných nákupů, komunikace s dodavateli, řešení reklamací, dohled nad dodržováním termínů dodání a dohodnutých cen, zajišťování dopravy a další různorodé kancelářské práce dle specifikace a požadavků nadřízeného.
POŽADAVKY: výborné komunikační schopnosti, samostatnost a zároveň schopnost týmové práce, zkušenosti na obdobné pozici vítány, znalost němčiny nebo angličtiny
NABÍZÍME: Nabízená hrubá mzda od 35.000 Kč odpovídá cca 219 Kč/hod. Dynamický mzdový systém - aktivní hodnocení zaměstnance na měsíční bázi dle dosahovaných výkonů a úspěchů. Jediné místo, kde jste hodnoceni průběžně, a kde máte zajištěnu nejvyšší mzdu v regionu a možnost profesního růstu! Úprava mezd dvakrát ročně. Měsíční výkonové bonusy až 30% navíc k vyplácené mzdě. Možnost průběžně proplácené práce přesčas s příplatky 25% za běžný přesčas, za sobotu 50%, za neděli a svátek 100%, za noční směny příplatek 50 Kč/hod. Komfortní velká kafeterie s odpočívacím koutem a dotovanými nápoji, příspěvky na stravování,
parkování uvnitř firemního areálu, hodnotné odměny/dárky za pracovní jubilea, příspěvky ke sňatku a narození dítěte, příspěvky na životní pojištění, dá