Referent/ka Oddělení investic

Pracovní místo ( Referent/ka Oddělení investic ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pracovního místa:
Zajišťování přípravy investičních akcí, zpracovávání investičních záměrů podle zadání způsobu financování, projektové přípravy apod. Řešení majetkoprávních vztahů podle investičních záměrů a technickoekonomických požadavků. Zpracování rozpočtů a plánu nákladů na přípravné, průzkumové a projektové práce. Zajišťování realizace investičních akcí včetně dozorování průběhu realizace investic. Technickoekonomické hodnocení efektivnosti investic včetně návrhů opatření na změny.
Požadavky:
- ukončené středoškolské vzdělání nejlépe stavebně-technického zaměření
- znalost stavebních předpisů, zejména stavebního zákona a souvisejících vyhlášek
- min. 3 roky praxe z oblasti projektové přípravy nebo realizace staveb
- schopnost samostatného rozhodování i týmové práce
- vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu
- výborné komunikační a organizační schopnosti
- pečlivost a systematičnost
- flexibilita, spolehlivost
- znalost práce s PC (MS Office, internet apod.)
- zdravotní způsobilost
Informace o pracovním místě:
- 9. nebo 10. platová třída dle dosaženého vzdělání (platový stupeň závisí na délce započitatelné praxe v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě) + osobní příplatek a odměny odpovídající pracovnímu nasazení (35.000 Kč - 40.000,- Kč)
- místo výkonu práce: město Jeseník, Městský úřad Jeseník
- plný pracovní úvazek
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- okamžitý nástup (dohoda možná)
Zaměstnanecké výhody:
- služební byt
- možnost dalšího vzdělávání
- příspěvek na dovolenou, sportovn