PRACOVNÍK/CE OBCHODNÍHO PROVOZU - OBSLUŽNÝ PULT

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/CE OBCHODNÍHO PROVOZU - OBSLUŽNÝ PULT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A11 z:15/11/2021
Náplň práce:
- vaším nejdůležitějším úkolem je udělat našeho zákazníka spokojeného.
- snaha se dívat na prodejní plochu očima zákazníka, aby u nás měl skvělý zážitek z nakupování.
- doplňování zboží
- pultový prodej
- skladové práce.
Nabízíme:
- zkrácený úvazek 32,5 hod./týdně
- učení se novým věcem
- práci v týmu a dobrou atmosféru
- časovou flexibilitu
- až 6 dní rekondičního volna na základě počtu odpracovaných let
- zaměstnanecká sleva 10% na každý nákup v síti Tesco
- i další výhody a benefity.
Požadujeme:
- jste komunikativní a ochotna pomoci pro vás není cizí pojem
- nevadí vám práce na směny a o víkendech.
Kontakt:
- telefonicky na tel. 724 310 154 p. Lenka Kušová- pracovnice administrativní podpory.
- e-mailem, cz11007sm@tesco.com, cz11007boa@tesco.com
- osobně hypermarket Tesco Frýdek-Místek, pult informací.