Ostraha - detektivové prodejny - Lidl - Vsetín (vyhrazeno pro OZP)

Pracovní místo ( Ostraha - detektivové prodejny - Lidl - Vsetín (vyhrazeno pro OZP) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

OSTRAHA - DETEKTIVOVÉ PRODEJNY - LIDL VSETÍN - VYHRAZENO PRO OZP
POŽADUJEME: Dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, praxe výhodou není však podmínkou. Certifikát strážného pokud nemáte, zajistíme, nutná uživatelská znalost PC. Věk od 18 let. Možnost práce i na DPP.
NÁPLŇ PRÁCE: Pochůzková činnost po prodejně,
NABÍZÍME: Práci v silné a stabilní společnosti, odpovídající platové ohodnocení, odměny za plnění cílů,možnost zálohy na mzdu jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru, nástup možný ihned.
Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. Nechodit na pobočku
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky od 8:00 do 17:00 paní Alena Lihotská, tel.: 606 333 112, nebo emailem: nabor.ostrava@bohemiaplus.cz
ov. 25.11.