Řídící pracovníci v oblasti správy podniku

Pracovní místo ( Řídící pracovníci v oblasti správy podniku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem

Vedení zákaznických kontaktních servisních center napříč regiony: EMEA, APAC, NALA
Strategické rozhodování o rozvoji dalším směřování jednotlivých regionů.
Dohližení na rozpočtem a celkovým počtem zaměstnanců.
- vítány jsou dobré komunikační znalosti anglického jazyka
- vítána je zkušenost z prostředí mezinárodní firmy
- nutnost zkušenosti s mezinárodní transformací firmy a jednotlivých regionálních a globálních celků
- pokročilá zkušenost s transformací zákaznického servisu na digitální a virtuální platformy s globálním přesahem
- výborná znalost produktů a komplexního servisu technologií v oblasti řízení skladových zásob, obchodu, zdravotnictví a dodavatelských a přepravních služeb.

5 týdnů placené dovolené, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, životní pojištění, atd.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou