SVÁŘEČI SPECIALISTÉ

Pracovní místo ( SVÁŘEČI SPECIALISTÉ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup dle domluvy. Osobní kontakt po telefonické domluvě, pan Šustr, tel. 601 354 111, e-mail: kariera@zamecnictvifojtik.cz. Pracovní doba: Po-Pá ranní 6:00-14:00 hod., odpolední 14:00-22:00 hod. Pracoviště: Hrubčice 285.
Požadujeme: znalost vybraných postupů systému managementu kvality v rozsahu vykonávané práce, znalost ovládání měřidel, znalost výrobních a organizačních směrnic (technická dokumentace, postupy a jiné), svařovací zkoušky (MIG, MAG, WIG, TIG), znalost práce na PC výhodou, schopnost samostatné práce, ochota učit se novým věcem.