Řidič po ČR s pevnou pracovní dobou (každý den doma)

Pracovní místo ( Řidič po ČR s pevnou pracovní dobou (každý den doma) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do našeho týmu hledáme řidiče nákladního vozu s hydraulickou rukou a s přívěsem.

Co vás čeká:
-Rozvoz zboží (střešní tašky, stavební řezivo) k zákazníkům, skládání hydraulickou rukou
-Příprava a kompletace zakázek na pobočce v Radkovicích u Hrotovic
-Občas asistence hydraulickou rukou při pokládce střešní krytiny u zákazníka
-Manipulace s penězi (inkasování plateb od zákazníků při závozu)

Nabízíme:
-Výjezdy převážně po Jižní Moravě a výhradně po ČR
-Práce s pevnou pracovní dobou a pouze v pracovní dny
-Práci ve stabilní rodinné firmě, která funguje již 30 let, nikdy jsme se nezpozdili s výplatou!
-Nástup 1. 2. 2022

Požadujeme:
-Řidičský průkaz skupiny CE
-Samostatnost a zodpovědný přístup k práci

Benefity:
-Služební mobilní telefon
-Příplatek na stravování