Hlavní účetní

Pracovní místo ( Hlavní účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Zahradní 1610/40, Bruntál
Metodické vedení, organizace a koordinace činností na účtárně. Odpovědnost za vedení kompletního účetnictví firmy. Sestavení měsíčních a ročních závěrek. Komunikace s auditorem a daňovým poradcem. Zpracování statistického výkazu. Požadujeme velmi dobrou znalost účetní a daňové problematiky a zkušenost s vedením týmu.
Zaměstnanecké výhody: Flexibilní pracovní doba, dodatková dovolená, 13. plat, příspěvek na stravování, odpovídající mzdové ohodnocení, možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje, služební telefon a notebook.

Hlásit se na e-mail alena.chlapkova@alfun.cz
Z : 4.11.2021