Nákupčí

Pracovní místo ( Nákupčí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: telefonicky 597 401 858 v době 8 - 15 hod., e-mailem kariera@ekova.cz

V roce 2021 jsme vstoupili do skupiny Škoda Transportation. Potřebujeme přijmout nové zaměstnance, kteří se s námi budou podílet na výrobě tramvají, které budou jezdit i u nás - v Ostravě. Kromě dělnických profesí potřebujeme také posílit tým Oddělení nákupu.

Náplň práce:
administrativní činnosti v oblasti nákupu materiálu a služeb
komunikaci s žadateli a dodavateli při vyjasňování nesrovnalostí v dokumentech
práci v interním systému

Požadavky:
ukončené středoškolské vzdělání podmínkou
pokročilou znalost anglického jazyka na úrovni B1-B2
uživatelskou znalost MS Office
týmového ducha, spolehlivost, pečlivost
řidičský průkaz skupiny B

Kromě stabilního zaměstnání nabízíme:
příjemný pracovní kolektiv
kratší pracovní dobu 37,5 hodiny týdně (pružná doba a home office u THZ)
dovolená 25 dní
4 dny zdravotního volna
příspěvek 50% na stravování v jídelně v areálu
kantýna v blízkosti výrobní haly
příspěvek na životní a penzijní pojištění
odměny, příplatky, ocenění při významném jubileu
multisportkartu
poukázky na kulturu, sport, vitamíny
možnost účastnit se sportovních akcí v týmu
příspěvek na vánoční večírek či drobné dárky
společná setkávání i mimo firmu

Benefity: dovolená navíc, zdravotní volno, dotované stravování a další výhody dle kolektivní smlouvy.

Těšíme se na Vaše životopisy, které prosím zasílejte e-mailovou formou kariera@ekova.cz Pro další informace můžete volat na níže uvedené číslo v době od 8:00 do 14:30.