Bezpečnostní pracovník

Pracovní místo ( Bezpečnostní pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Osobní schůzka po předchozí telefonické domluvě.
Náplň práce:
Práce na PC
Kontrolní činnost objektu a pravidelné obchůzky
Obsluha vrátnice (evidence lidí a návštěv) a s tím spojená administrativa
Obsluha EPS (el. požární systém) a chytrého telefonu ZEBRA (rádi Vás zaučíme)
Požadujeme:
základy práce na PC
spolehlivost, samostatnost
trestní bezúhonnost
vlastní dopravu
praxe v oboru výhodou
Nabízíme:
zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti
pracovní poměr na dobu neurčitou
pracovní doba - nepřetržitý provoz (12-ti hod. služby den/noc)
Nástup: ihned
Zaměstnanecké výhody: Stravenky po prvním odpracovaném roce