Svářeč/ka v ochranné atmosféře

Pracovní místo ( Svářeč/ka v ochranné atmosféře ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

72121 Svářeči
ZamK
Kontakt telefonicky 597 477 631, osobně po předchozí tel. domluvě.

Náplň práce:
- svařování podskupin Al kolejových vozidel
- příprava materiálu pro svařování
- sestavování a stehování podskupin vagónových skříní- rovnání svařenců

Požadavky:
- vyučení ve strojírenském oboru
- schopnost práce dle výkresů a technologických postupů
- svařování - zkoušky dle ČSN EN ISO 9606-2, min. ZK 135 1.1
- zodpovědnost, spolehlivost
- ochota pracovat na tři směny

Nabízíme:
- Týden dovolené nad rámec zákona
- Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
- Závodní stravování
- Příspěvek zaměstnancům na volnočasové aktivity - Edenred karta