Samostatný/á strojírenský/á technolog/technoložka

Pracovní místo ( Samostatný/á strojírenský/á technolog/technoložka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
- SŠ, VŠ strojírenského směru, vhodné i pro absolventy SŠ, VŠ strojírenského směru
- práce s PC
- řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme:
- nástupní mzda od 30. 000,-Kč
- zázemí stabilní české společnosti
- všechny přesčasy proplácíme
- nástup dle dohody
- motivační prémie
- odměnami oceníme vaše zlepšovací návrhy, pracovní výkon
- pracovní doba od 6.00-14.00 nebo od 7.00-15.00
- 13 a 14 plat
- odměna na dovolenou
- příspěvek na penzijní pojištění nebo životní připojištění ve výši 5% z hrubé mzdy
- příspěvek na podnikové stravování
- 5 týdnů dovolené
- sídlo firmy v těsné blízkosti centra města Olomouc
- MHD u vrátnice výrobního areálu firmy
- vlastní hlídané parkoviště pro zaměstnance v areálu firmy - pro auta,motocykly, kola
Prosíme zájemce o místo o zaslání osobního životopisu POUZE na e-mail: chytilova@mopos.com