Agronom/ka - technik/čka rostlinné výroby

Pracovní místo ( Agronom/ka - technik/čka rostlinné výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
- Organizační schopnosti - rozdělování práce v týmu.
- Schopnost organizovat jak svůj čas, tak čas vedených pracovníků.
- Samostatnost, spolehlivost a rozhodnost.
- Komunikativnost, ochota pracovat v sezoně přesčas.
- ŘP sk. B a T
- Aktivní práce s PC
- SŠ nebo VŠ agrotechnického zaměření.
- Praxe vítána

Náplň práce
- Budete řídit agrotechnické postupy v rostlinné výrobě.
- Budete stanovovat způsoby setby, výživy a ochrany rostlin podle osevních plánů.
- Zajistíte výběr osiv, hnojiv a dalších materiálů.
- Stanovíte postupy hnojení.
- Dohlédnete na ochranu půdního fondu.
- Zajistíte kvalitní uskladnění sklizené produkce.
- Budete pořizovat a vést provozní dokumentaci.
- Dohlídnete na využívání moderní strojní základny.
- Zajistíte návazné procesy na živočišnou výrobu
Prac. doba 6.30 - 15.00 hod. Kromě standardních benefitů jako je 5 týdnů dovolené, příspěvek 4000 Kč/rok na wellness pobyty, masáže či dioptrické brýle, příspěvek na penzijní pojištění 1000 Kč/měsíc, stravenkový bonus 60 Kč/den Vám nabízíme odborný růst a profesní zařazení ve firmě s vysokými cíli a odpovědnou firemní kulturou. Můžeme též nabídnout dočasné firemní ubytování a zaškolení.Finanční ohodnocení je závislé na zkušenostech kandidáta. Absolventům škol jej nabízíme od 25.000 Kč. Kontakt: telefonicky, e-mailem.