REDAKTOR / REDAKTORKA zpravodajského webu Naše Broumovsko

Pracovní místo ( REDAKTOR / REDAKTORKA zpravodajského webu Naše Broumovsko ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

REDAKTOR / REDAKTORKA zpravodajského webu Naše Broumovsko - pracovní poměr na dobu neurčitou, zkrácený pracovní úvazek na 20 hodin týdně, jednosměnný provoz. Předpokládaný nástup dle domluvy.

Náplň práce: psaní zpravodajských článků o dění v regionu Broumovsko; administrace webu, vkládání a editace článků; účast na akcích, focení; komunikace se zástupci obcí, organizací a spolků na Broumovsku; správa facebookového profilu.

Zaměstnavatel se těší se na váš životopis, pokud máte: zkušenost s psaním textů; ovládáte výborně český jazyk; uživatelskou znalost práce na PC, včetně balíčku MS Office (Word, Excel); komunikativnost, samostatnost, pečlivost, flexibilitu.

Zaměstnavatel nabízí: atraktivní prostředí národní kulturní památky, zajímavou práci v přátelském pracovním prostředí, zázemí stabilní společnosti fungující od roku 2004, pružnou pracovní dobu, možnost kombinovat práci v Broumově s prací z domova, prostor pro uplatnění nápadů a zkušeností, rozumné finanční ohodnocení, mzdu dle domluvy s ohledem na zkušenosti, slevu v klášterní kavárně a slevu na obědy v klášterní restauraci.

Životopisy zasílejte do konce října na e-mail: adela.vitvarova@aprb.cz
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.