F&B manager/ka

Pracovní místo ( F&B manager/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme:
Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici F&B manager. Jste týmový hráč, jste dynamičtí a rádi objevujete novinky v gastronomii? Máte příjemné vystupování a rádi komunikujete s lidmi?
Myslíte si, že hledáme právě Vás? Přidejte se k nám!
Požadujeme:
- středoškolské vzdělání
- znalost NJ, AJ (min. na komunikativní úrovni)
- základní znalosti zbožíznalství
- zkušenost s provozem restaurace a/nebo předchozí práce na obdobné pozici
- pozitivní přístup k práci a příjemné vystupování
- týmového ducha a chuť učit se novým věcem, nadšení pro práci
- předchozí zkušenost s vedením pracovního týmu
Náplň práce:
- odpovědnost za F&B úsek hotelu
- zpracovávání reportů úseku F&B; skladové hospodářství; inventury středisek
- vedení týmu 10-20 osob
- odpovědnost za přípravu eventů dle podkladů marketingového oddělení
- zpracování firemní a a la carte nabídky
- možnost realizace vlastních návrhů/nápadů
Nabízíme:
- celoroční práci ve stabilní české společnosti na HPP, na dobu neurčitou
- mzdu 33.000 - 40.000Kč
- služební telefon
- zaměstnanecké ubytování za výhodných podmínek nebo příspěvek na dopravu
- zaměstnanecké stravování
- zvýhodněné využití hotelových služeb a zvýhodněné pobyty v rámci našich hotelů
- podporu a finanční příspěvek na další vzdělávání
- příspěvek na penzijní připojištění
- práci v příjemném prostředí
Nástup možný dle dohody