PRODUKTOVÝ ANALYTIK/ANALYTIČKA

Pracovní místo ( PRODUKTOVÝ ANALYTIK/ANALYTIČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*KO: Hirčová Alexandra, tel. 735 194 751. Životopis zašlete na e-mail: hr@remante.com

Požadujeme:
- Vysokoškolské vzdělání (ekonomického směru)
- Znalost MS Excel na pokročilé úrovni (kontingenční tabulky, funkce)
- Samostatnost a schopnost hledat řešení
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni (B1-B2), polský jazyk výhodou
- Analytické myšlení, zaměření na výsledek
- Aktivní a pozitivní přístup, ochota na sobě pracovat, otevřená komunikativní osobnost
Benefity:
- Dovolená 22 dnů + 3 dny Sick Days
- Stravenkový paušál do mzdy v hodnotě 55 / kč den
- Multisport karta
- Příspěvek na dopravu
- Sleva na firemní produkty
- Výhodný mobilní tarif
- Příplatek za práci o víkendu nad rámec zákona - ve výši 25%
- Firemní akce
- Příspěvek na životní pojištění nebo důchodové připojištění ve výši 18 000 Kč
Náplň práce:
- Příprava podkladů a zpracování analýz a prognóz
- Sledování a vyhodnocování nákupu produktů ve společnosti
- Kontrola a analýza nákladů firmy za nákup produktů
- Hodnocení návratnosti při nákupu a zavádění nového produktu na trh
- Posuzování finančních rizik a nákupních příležitostí
- Tvorba a kontrola finančních plánů nákupu produktů
- Sestavování kalkulací produktů
- Vypracování pravidelných reportů a hlášení pro management společnosti
- Příprava statistik a prezentací