NÁBORÁŘ - RECRUITMENT CONSULTANT

Pracovní místo ( NÁBORÁŘ - RECRUITMENT CONSULTANT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do našeho týmu v Liberci a v Německu hledáme nové posily na pozici Recruitment Consultanta, který bude mít na starosti vlastní projekty v Německu. Jsme mezinárodní společnost s přátelskou atmosférou. Nabízíme stabilitu, zajímavé finanční ohodnocení, velké množství benefitů a školení. Tak neváhej a přidej se k nám!
Co Tě čeká:
- Vyhledávání a oslovování kandidátů
- Telefonická a emailová komunikace se zájemci o práci v Německu pro naše projekty
- Péče o zaměstnance od A až do Z
- Vedení pohovorů a zpracování doporučení
- Řízení procesu nástupu kandidáta
- Nastavování spolupráce s klientemReporting
- Administrativní činnosti
Co čekáme my od Tebe:
- Máš za sebou už nějaké zkušenosti s náborem
- Nebojíš se komunikovat a řešit nejrůznější situace
- Domluvíš se česky
- Jsi samostatný, výkonný a dokážeš si určit priority
- Rozumíš si s Excelem a Outlookem
- Němčina je výhodou ale není nutná
Co nabízíme:
- Homeoffice je možná po zapracování
- Pracovní doba podle dohody
- Přivítáme Vás v rodinném podniku orientovaném na hodnoty a růst, v prostředí s plochými hierarchiemi a rychlým rozhodováním.
- Nabízíme intenzivní zapracování se školeními a mentoring programem, a rovněž Neustálý profesní rozvoj ve vlastním školicím středisku v Liberci a v Německu
- Vhodné I pro studenty
- Odměna pro studenty od 150 Kč
- Odměna na trvalý pracovní poměr od 25.000 Kč + prémie
Kontakt:
Pokud Vás naše nabídka oslovila a máte zájem se o danou pozici ucházet, pošlete nám prosím svůj životopis e-mailem na mkr@manageer.eu. Všechna data jsou považována za důvěrná. Pokud bude