GEOGRAFICKÁ INFORMAČNÍ SLUŽBA

Pracovní místo ( GEOGRAFICKÁ INFORMAČNÍ SLUŽBA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň: Správa geografických informačních systémů HZS Královéhradeckého kraje. Správa, testovaní a rozvoj jednotlivých aplikací. Řešení případných chybových stavů.
Analýza požadavků uživatelů a jejich řešení. Poskytování podpory uživatelům a tvorba uživatelských manuálů. Analýza a kontrola dat v systémech a řešení případných nesouladů a chyb v datech. Získávání geodat od externích poskytovatelů. Tvorba vlastních geodat.
Publikace mapových služeb. Tvorba mapových výstupů. Zpracovávání analýz nad geodaty.
Požadavky na uchazeče: Řidičský průkaz skupiny B
-Vzdělání: Vysokoškolské v bakalářském studijním programu se zaměřením Informatika - Geoinformatika, Kartografie, Geografie, a příbuzné obory, Znalosti z oboru geoinformatiky
Aktivní znalost technologií ESRI (ArcGIS Pro, ArcMap, ArcGIS Enterprise), znalost práce s geodatabázemi - PostgreSQL, PostGIS, SQL, ArcSDE
- Výhodou: Znalost principů programování - Python, Arcade, zkušenost s nadstavbou ArcGIS Network Analyst, zkušenost s GIS produkty firmy TMAPY
Přihláška musí obsahovat tyto náležitosti: jméno a příjmení uchazeče, datum a místo narození
státní příslušnost a místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu nebo dokladu o povolení k pobytu, datum a podpis zájemce, výpis z rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (dočasně lze nahradit čestným prohlášením), ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
- strukturovaný životopis, ve kterém uchazeč uvede zejména údaje o vzdělání a o dosavadních zaměstnáních
Přihlášky posílejte v písemné podobě na adresu:
HZS Královéhradeckého kraje
oddělení personální
nábřeží U