PRACOVNÍK/ICE V E-SHOPU (ONLINE ŽELEZÁŘSTVÍ)

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/ICE V E-SHOPU (ONLINE ŽELEZÁŘSTVÍ) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do našeho týmu hledáme novou posilu do oddělení expedice. Člověka, který zvládne připravovat objednávky z e-shopu, balit zboží, přijímat zboží a práci na počítači spojenou s expedicí. Hledáme člověka, který se nebojí nových výzev, má rád dynamické prostředí a chce společně s námi budovat firmu, která poskytne našim zákazníkům nejkvalitnější možnou službu, o které si budou zákazníci sami říkat!
MÁME CO NABÍDNOUT:
- práci v mladém/dynamickém kolektivu a rychle rostoucí společnosti
- získání dovedností práce v e-shopu a sortimentu pro řemeslníky, kutily
- příležitost k osobnímu růstu
- práci na HPP + flexibilní odchody/příchody do práce po zkušební lhůtě
- jednosměnný provoz 6:00 - 14:30, 8:30 - 17:00 hod. bez svátků a víkendů
- měsíční osobní ohodnocení za dobře odvedenou práci
- stabilní zázemí rostoucí společnosti
- stravenkový paušál
- zaměstnanecké slevy na veškerý sortiment- spojovací materiál, ploty...
- 4 týdny dovolené + náhradní placené volno za přesčasové hodiny
- firemní teambuildingy - letní grilovačka, bowlingy
- příspěvek na dopravu pro dojíždějící mimo České Budějovice
- čip do bazénu - volné vstupy na plavecký stadion
- firemní vozový park - možnost zapůjčení firemního vozu nebo dodávky
CO POŽADUJEME:
- týmového ducha, nadšení a ambici dělat práci co nejkvalitněji pro naše zákazníky
minimálně SŠ vzdělání v ČR
- dochvilnost, spolehlivost rychlost a pečlivost při práci, schopnost rychle se učit nové věci, loajalitu.
V rámci výběrového řízení nabízíme tzv. den otevřených dveří, pro lepší představu o pracovním kolektivu, náplni práce a pracovním prostředí. Nevá