finanční účetní

Pracovní místo ( finanční účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE:

˘ provádí denní účetní agendu - účtování nákladů, výnosů, investic
˘ sleduje splatnosti odběratelských faktur, provádí fakturace
˘ zpracovává výkazy směrem k orgánům státní správy - FÚ, statistický úřad
˘ provádí měsíční agendu spojenou s DPH
˘ spolupracuje při měsíčních/ročních závěrkách, připravuje podklady pro audit
˘ zpracovává podklady pro reporty

POŽADAVKY:

˘ SŠ/VŠ ideálně ekonomického zaměření
˘ odpovídající praxe s podvojným účetnictvím výrobní společnosti min. 3 roky
˘ aktivní znalost práce s PC - zejména Excel - pokročilá znalost
˘ znalost problematiky a výpočtu daní - DPH, daň z příjmu…
˘ znalost AJ - emailová komunikace
˘ samostatnost, profesionalita, proaktivní přístup, časová flexibilita
˘ ochota učit se

NABÍZÍME:
˘ stabilní zázemí v mezinárodní společnosti napojené na prestižní skupinu Toyota Group, v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu
˘ odpovídající školení
˘ příležitost profesního a karierního růstu
˘ férová firemní kultura
˘ zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc, závodní lékařská péče, příspěvky na rehabilitaci)
˘ mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti a významu práce

zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc, závodní lékařská péče, příspěvky na rehabilitaci)
Způsob kontaktování zaměstnvatele: e-mailem, telefonicky od 8.00h. do 16.00h.