Dispečer/ka

Pracovní místo ( Dispečer/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- spolehlivost a zodpovědnost,
- pokročilou znalost práce na PC,
- znalost SAP výhodou,
- ŘP sk. B,
- komunikativnost a asertivitu.

Náplň práce:
- spolupráce při řízení chodu střediska svozu komunálních odpadů,
- odpovědnost za vytváření plánů svozu odpadu, harmonogramu a jeho optimalizaci,
- odpovědnost za zpracování a evidenci objednávek zákazníků,
- rozdělení a organizace práce svěřeným pracovníkům,
- kontrola prováděných služeb,
- příprava podkladů pro fakturaci,
- kontrola dodržování BOZP a provozního řádu,
- spolupráce na vytváření plánů údržby techniky a jejich následné dodržování,
- spolupráce na koordinaci oprav svěřené techniky,
- spolupráce s jinými středisky a odděleními ve společnosti.

Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr,
- práci na dobu určitou s možností prodloužení,
- zázemí silné progresivní společnosti nabízející osobní růst a rozvoj,
- služební telefon,
- bonusy a prémie,
- příspěvek na stravování,
- příspěvek na penzijní a životní pojištění,
- zdravotní volno a mnoho dalšího.

Nástup možný ihned.

Telefonický kontakt viz výše - Po - Pá - 8:00 - 14:00 hod.