KONTROLOR -KA STROJÍRENSKÉ VÝROBY (3D MĚŘENÍ) DIVIZE HYDRAULIKA

Pracovní místo ( KONTROLOR -KA STROJÍRENSKÉ VÝROBY (3D MĚŘENÍ) DIVIZE HYDRAULIKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Krybusová Daniela Ing., tel.: 553 872 176, e-mail: krybusova@ostroj.cz

Očekáváme:
- Vzdělání ÚSO/SOU technického zaměření – strojírenský obor
- Praktickou zkušenost v oblasti kontroly kvality strojírenských výrobků
- Zkušenost s měřicími a zkušebními přístroji strojírenských výrobků, znalost práce na 3D měřicích zařízeních podmínkou
- Znalost čtení technické dokumentace, orientace v oblasti technických norem
- Základní orientaci v oblasti norem systému jakosti
- Znalost angličtiny
- ŘP sk. B
Nabízíme:
- Zaměstnání v silné a prosperující české společnosti
- Týden dovolené navíc
- Dotované firemní stravování
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Příspěvek na dopravu
- Cafeterijní benefitní systém s kartou Benefit Plus
- Zvýhodněný telefonní program
- Akce nejen pro zaměstnance (ples, sportovní den, dětský den, den otevřených dveří)
- Podporu volnočasových aktivit
- Vánoční dárek
- Další výhody dle platné kolektivní smlouvy
Náplň práce:
- Používá a obsluhuje měřící a zkušební techniku (3D měřící přístroj).
- Koordinuje vhodné metody kontroly a zkoušení.
- Analyzuje a hodnotí příčiny vzniku neshod výrobků.
- Provádí rozměrové a jiné kontroly výrobků.
- Koordinuje vhodné metody kontroly a zkoušek.
- Provádí mezioperační technickou kontrolu.
- Provádí vstupní technickou kontrolu výrobků po kooperaci a výstupní technickou kontrolu.
- Odpovídá za řízení a analyzuje a hodnotí příčiny vzniku neshodných výrobků.
- Rozhoduje o vyřazení vadných výrobků.