PŘÍPRAVÁŘ / PŘÍPRAVÁŘKA VÝROBY

Pracovní místo ( PŘÍPRAVÁŘ / PŘÍPRAVÁŘKA VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz - pracovní doba od 06:00 hod. do 15:00 hod. s dvěma přestávkami. Nástup možný ihned.
Pozice je vhodná pro uchazeče BEZ ALERGIÍ a BEZ ASTMA.

Náplň práce: příprava zakázek a objednávek, tisk etiket a zadávání výrobních dávek do PC, navažování koření a přísad ve výrobě, příjem zboží a odběr vstupních vzorků, fakturace hotových zakázek a kompletace k expedici.

Požadavky: nezbytná je znalost práce na počítači - programy pro tisk etiket, skladový program; loajalita a vysoké pracovní nasazení; bezúhonnost, časová flexibilita.

Zaměstnanecké výhody: nástupní plat 20.000,- Kč, po zapracování možnost výdělku do 39.000,- Kč; zajímavá práce a příjemné pracovní prostředí; možnost odborného růstu a rozšíření znalostí v oblasti potravinářské výroby; zaměstnanecké benefity - stravenkový paušál, příspěvky na sportovní aktivity.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: prace@idc-food.cz