POMOCNÝ/Á KUCHAŘ/KA

Pracovní místo ( POMOCNÝ/Á KUCHAŘ/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co by vás v práci čekalo?
- stálé ranní směny 5:00-13:30, volné víkendy
- příprava studené kuchyně, příloh, pokrmů do bufetu
- příprava surovin na další den, porcování masa, balení jídel do termoportů pro rozvoz, atd.
Co u nás budete pro začátek potřebovat?
- výhodou je zkušenost z firemního stravování, jídelny, apod.
- špetku píle smíchanou s dávkou nadšení do práce a s chutí být důležitou součástí dobré party
Ke mzdě přihazujeme ještě tyto výhody:
- ranní směny a volné víkendy
- stabilní tým kolegů, kteří jsou velmi pracovití
- zkušená nadřízená, která vám se vším pomůže a bude vám podporou
- celá výplata na vašem účtu vždy 5. den v měsíci
- obědy za pár korun
- certifikované kurzy Kulinářského umění a prestižní kuchařské soutěže
- Multisport karta - zvýhodněný vstup na sportoviště po celé republice
- finanční odměny za doporučení nových kolegů a za nadstandardní pracovní výkony
- zvýhodněné tarify u O2 a spoustu slev u dalších partnerů firmy
Ppracovní poměr po dobu trvání kontraktu s klientem FläktGroup Czech Republic a.s., max 3 roky
Hlásit se telefonicky