vedoucí výroby

Pracovní místo ( vedoucí výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
exelentní organizační schopnosti; schopnost vést 20 ti členný tým pracovníků; umění komunikace napříč s odděleními firmy; zodpovědný(á) a loajální pracovn(ík),(ce); uživatelská znalost práce na PC na minimální-střední úrovni(vlastní výrobní SW); schopnost převzít odpovědnost za odvedenou práci svých podřízených; Řidičský průkaz skupiny B-výhodou

Pracovní náplň:
vedení 20ti členného týmu pracovníků(lakovna, truhlárna,kovárna); zaučení zkušeným pracovníkem; pracovní doba od 06.00-14.30 hod.
Nabízíme:
dobré platové podmínky; zaměstnanecké benefity(stravenky, příspěvek na dojíždění pro mimoslavonické, příspěvek do Benefit); příjemné pracovní prostředí; možnost dalšího profesního růstu; zajímavou , tvůrčí práci v inovativní firmě