Instruktoři/instruktorky lyžování

Pracovní místo ( Instruktoři/instruktorky lyžování ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: Instruktoři/instruktorky lyžování
Instruktor lyžování. Nutnost licence "Lyžařský instruktor" (zdarma zařídíme)
možnost zkráceného úvazku, brigády
požadujeme: příjemné vystupování, kladný vztah k zimním sportům a dětem, ochota pracovat
Zaměstnanecké výhody:
Práce v hezkém prostředí, 200,-Kč/hod, možnost Ski-pasu, ubytování a strava za výhodných podmínek. možnost dopravy.
Nástup od 1.12.2021 do 31.3.2022.
Mzda: 200,- Kč/hod.
Kontakt:Jirák Jan, e-mail: jirak@jiraksport.cz
Místo výkonu práce: Ski Sport Fun s.r.o. provozovna Monínec, lyžařský areál Monínec,
Moninec č.p. 7, Sedlec-Prčice 1