MISTR - LISOVNA, SVAŘOVNA, OBROBNA

Pracovní místo ( MISTR - LISOVNA, SVAŘOVNA, OBROBNA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PP na dobu určitou s možností prodloužení.
Náplň práce:
- zajištění plnění úkolů výroby na základě výrobních zakázek
- zodpovědnost za dodržování bezpečnosti práce
- rozdělování práce podřízeným,
- organizace práce
- zodpovědnost za dodržování výrobní dokumentace
- komunikace s ostatními útvary podniku
- zaučování nových zaměstnanců
- spoluúčast na zlepšování procesů.
Požadavky:
- SŠ vzdělání technického/strojírenského směru
- znalost oboru - zakázková kovovýroba
- praxi na obdobné pozici min. 2 roky
- zkušenost s vedením týmu (více než 10 pracovníků)
- řidičský průkaz sk. B
- systémového ducha
- flexibilitu, spolehlivost a organizační schopnosti.
Nabízíme: dotované závodní stravování, měsíční příspěvek na dopravu, měsíční odměna za docházku , příspěvek na ZP, 5 týdnů dovolené.
Pracovní doba od 6ti do 14ti v případě rozšíření 2. směny od 14ti do 22hod.
První kontakt: BcA. Kateřina Hřídelová tel. 734 852 556 (ve všední dny mezi 7:00 - 17:00 hod.), email: k.hridelova@bak-pisek.cz A DOMLUVIT SCHŮZKU.