MISTR VÝROBY

Pracovní místo ( MISTR VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Profil: Směnový mistr řídí pracovníky výroby (operátory, seřizovače) na svěřené směně. Samostatně řídí výrobní proces tak, aby nedošlo k výpadku plynulé výroby.
Náplň práce:
- Vedení a kvalifikace pracovníků na svěřené směně (interních i externích)
- Sledování kvality a množství výroby, plánování
- Organizace údržby a oprav strojů a zařízení, řešení problémů na výrobních linkách a u výrobních procesů
- Neustálé zlepšování výrobních procesů z hlediska kvality, nákladů a spolehlivost dodávek
- Zodpovědnost za včasné dodání hotových výrobků
- Provádění opatření zajišťujících pořádek a čistotu, bezpečnost práce a ochranu životního prostředí
- Snižování nákladů na scrap, aktualizace pracovních dokumentů a návodek, sledování a administrace docházky
Požadavky:
- Minimálně ÚSO vzdělání a 2 roky prokazatelná zkušenosti v automotive
- Znalost angličtiny, němčiny, polštiny, ukrajinštiny velkou výhodou
- Znalost standardů VDA 6.3, ISO/TS 16949 včetně zvláštních požadavků zákazníka
- Znalost práce na PC, SAP výhodou
- Schopnost samostatné práce, řešení problémů a rozhodování, flexibilita, orientace na interního zákazníka, aktivní přístup, komunikativnost, týmovost, ochota pracovat na směny
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, následně na dobu neurčitou
Nabízíme: výhodné podnikové stravování, 5 týdnů dovolené, vzdělávací program, sportovní a kulturní akce, Sodexo Active Pass - částečně hrazeno zaměstnavatelem.
Zaslat životopis e-mailem.

Vložit inzerát