Kuchař/ka

Pracovní místo ( Kuchař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň: příprava jídel, plánování a koordinace práce, kontrola trvanlivosti a kvality potravin, měření a míchání ingrediencí;

Očekáváme: nadšení do práce v týmu, chuť pracovat v hotelovém prostředí, sdílet společné firemní hodnoty, přátelskou povahu, časovou flexibilitu, komunikativnost;
slevy na naše služby a produkty, firemní teambuildingy, stravenky, příspěvky na obuv, na kadeřníka, na jazykové kurzy, masáž, produkt z naší kosmetické kolekce

Nabízíme: slevy na naše služby a produkty, firemní teambuildingy, stravenky, příspěvky na obuv, na kadeřníka, na jazykové kurzy, masáž, produkt z naší kosmetické kolekce;

Zájemci nás mohou kontaktovat telefonicky nebo na e-mail.