Manažer/ka kvality

Pracovní místo ( Manažer/ka kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MANAŽER/KA KVALITY
POŽADUJEME:
- Vzdělání technického směru nebo dlouhodobější praxi na obdobné pozici
- Znalost čtení technické dokumentace
- Znalost práce s měřidly
- Znalost MS Office, především MS Excel
- AJ - minimálně na komunikativní úrovni
- ŘP sk. B
- Spolehlivost, přesnost, důslednost, ochota učit se novým věcem
NÁPLŇ PRÁCE:
- Odpovědnost za řízení systému pro zajištění kvality produkce
- Řízení a organizace kontrolních mechanismů (vstup, výroba, výstup)
- Vyhodnocování reklamací (jak na vstupu, tak na výstupu)
- Zajišťování vzorků vad a evidence vad
- Jednání a řízení reklamací s dodavateli a odběrateli
- Zjišťování kvalitativních rizik
- Aplikace nápravných opatření
- Systém ISO
NABÍZÍME: zázemí stabilní české firmy, odměny v závislosti na výkonu a hospodaření, stravenkový paušál a příspěvek na penzijní pojištění, možnost výhodného firemního telefonního tarifu.
Životopisy zasílejte na: petrova@ponast.cz, případné dotazy Ing. Jana Petrová, tel. 604 298 362

ov. 4.1.