Skladníci s VZV

Pracovní místo ( Skladníci s VZV ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SKLADNÍCI S VZV
POŽADUJEME: platný průkaz VZV, praxe v řízení VZV, pracovní nasazení, spolehlivost, manuální zručnost.
NÁPLŇ PRÁCE: řízení vysokozdvižného vozíku, manipulační práce ve skladu, naskladňování
a vyskladňování zboží pomocí programu SAP.
NABÍZÍME: zálohový systém, dlouhodobou spolupráci, příspěvek na dopravu, podnikové stravování, příspěvek na ubytování, zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené,
13. plat, cafeterie).
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky v době od 9:00-17:00 hodin na čísle 733 531 150, 800 400 201 (bezplatná linka), e-mailem na andrysovavm@pracanti.eu nebo osobně Po-Pá od 9:00-17:00 hod. na adrese Mostní 51/25, Valašské Meziříčí.
ov. 26.10.