Svářeč TIG

Pracovní místo ( Svářeč TIG ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost činná pro oblast leteckého průmyslu hledá vhodného uchazeče na pozici svářeč TIG

Náplň práce:
- Svařování malých dílů ve svářecím přípravku pomocí TIG dle výkresové dokumentace a technologického postupu, měření kusů
- Vedení dokumentace o provedených operacích

Požadujeme:
- Vzdělání technického směru, odborné zkoušky
- Manuální zručnost
- Fyzická zdatnost
- Znalost výkresové dokumentace
- Požadovaná praxe min. 1rok svařování TIG s výkresovou dokumentací

Nabízíme:
- Nástup možný IHNED
- Práce v 1 směnném provozu
- Příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené
- Místo výkonu práce Ústí nad Orlicí-Kerhartice
- Dobré platové ohodnocení

Kontakt: telefonicky 6 - 14 hodin nebo e-mailem