Sociální pracovníci v azylových domech, probačních střediscích, nápravných a jin

Pracovní místo ( Sociální pracovníci v azylových domech, probačních střediscích, nápravných a jin ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MVP: Soudní 988/1, Praha 4
První kontakt: Šandová Markéta, tel. po-pá od 8:00-12:00 hod na č..: 261 032 106, 724 168 391, + strukturovaný životopis na e-mail: vvpankrac.pers@vez.pan.justice.cz

Sociální pracovník - oddělení výkonu trestu - Vazební věznice Praha - Pankrác, platové rozpětí dle zápočtu praxe 29380-40190 Kč. Požadujeme vysokoškolské vzdělání (Bc./Mgr.) - odborná způsobilost dle zák. č. 108/2006 Sb. o sociálních službách ve znění pozdějších předpisů. Doba určitá na 1 rok s následnou možností na dobu neurčitou, dovolená 25dnů + 5dnů dodatková dovolená + 5 dnů indispozičního volna. Pracovní doba po-čt 7:00 hod. - 15:45 hod. pá 7:00 hod. - 14:30 h, 1x týdně 8:15 hod. - 17:00 hod.

zaměstnanecké výhody: Podnikové stravování, příspěvky z FKSP, vyhrazené parkoviště pro zaměstnance.