OPERÁTOR VÝROBNÍ LINKY - strojník

Pracovní místo ( OPERÁTOR VÝROBNÍ LINKY - strojník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Petrovice u Bystřice
Aktuálně hledáme spolehlivé kolegy, kteří budou mít na starosti obsluhu a dohled nad chodem výrobní linky.
Vaše hlavní úkoly:
Obsluha výrobních strojů, podpora při uvádění do chodu; Nastavování základních funkcí a přizpůsobování parametrů stroje; Řešení problémů - řešení mechanických a procesních problémů; Provádění základních nezbytných mechanických seřízení dle dokumentace; Kontrola výrobků v souladu s kontrolními listy
Naše požadavky:
SŠ vzdělání technického směru; Praxe na obdobné pozici velkou výhodou (v provozu nebo údržbě); Chuť učit se, spolehlivost, samostatnost; Schopnost řešit vzniklé problémy a navrhovat nápravná opatření; Orientace v technické dokumentaci a základní znalost s PC; Ochota pracovat v nepřetržitém provozu
Nabízíme:
Stabilní práce u mezinárodní rodinné firmy; Podporu zaměstnavatele v profesním rozvoji, plnou podporu nadřízeného a kolegů při zaškolení; Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů - 13 mzda, stravenky, měsíční výkonnostní odměny, příspěvek na dopravu, odměna za docházku, karta multisport zdarma, vstup do bazénu v Benešově zdarma pro celou rodinu; Mzdu odpovídající vašim zkušenostem; Příjemné a čisté pracovní prostředí; Další zaměstnanecké výhody, příplatky a odměny
Dejte nám o sobě vědět a staňte se součástí rodiny ALPLA!
První kontakt: e-mailem, telefonicky (Po - Pá 8-15 hod)